Rechter spatbordhelft voor aanhanger DOMAR DR1014002 wielkast 400/240mm
  • Het DOMAR DR1014002 rechterspatbord is 400 mm lang en 240 mm breed. Het beschermt de aanhanger en lading tegen mechanische schade en andere weggebruikers tegen opspattend modder en steentjes.
Nieuwheid
NowościPromocje
Montagepaginawetten
Spanwijdte van spatbord400 mm
Breedte van spatbord240 mm
Hoogte van spatbord375 mm
Montagegatennee
Zie de volledige specificatie
Incl. BTW / stuk
Normale prijs: / stuk
Laagste prijs van het product in de periode van 30 dagen voorafgaand aan de korting: / stuk
Product beschikbaar in heel grote hoeveelheid
Check in welke winkel u product kunt bekijken en direct kopen
uit
Je kunt ook kopen via:
Word lid van het loyaliteitsprogramma
Bel ons op+31 30 3100444
Fabrikant:
Het DR1014002 rechter spatbord van DOMAR wordt aan de rechterkant van het voertuig gemonteerd (gezien in de rijrichting). Dit compacte en duurzame halve spatbord is ontworpen om de wielen van aanhangers, lichte landbouw- of bouwmachines en andere bedrijfsvoertuigen te beschermen. Met afmetingen van 400 mm lang, 240 mm breed en 375 mm hoog is het perfect voor toepassingen waar effectieve bescherming tegen water, modder en opspattend steen nodig is, terwijl het ook ruimte bespaart. Het heeft geen fabrieksgaten voor montage , waardoor de gebruiker de montagepunten vrij kan aanpassen aan het specifieke voertuigontwerp. De vlakke onderkant, voorzien van extra reliëf voor versteviging, maakt eenvoudige directe montage op het chassis mogelijk, wat zorgt voor een snelle en gemakkelijke installatie.
Garantie
Hulp
Beschrijving
Fabrikant
Productcode
UT016630
EAN
Catalogusnummer van de fabrikant
DR1014002
Montagepagina
wetten
Spanwijdte van spatbord
400 mm
Breedte van spatbord
240 mm
Hoogte van spatbord
375 mm
Dikte van het spatbord
3 mm